درباره ویزیتان

شرکت نوآوران نقشه راه هوشمند آریا با بکارگیری دانش روز دنیا مبتنی بر تکنولوژی¬های GIS و IT و بهره¬گیری از تجربیات گرانقدر متخصصین بومی اقدام به راه اندازی سامانه ای با نام ویزیتان نمود که خدمات خود را برای دو دسته از مشتریان ارائه می¬نماید. دسته اول کلیه فروشندگان، کارخانجات و شرکت های پخش هستند که در امر فروش کالا به دسته دوم مشغول به فعالیت هستند، دسته دوم مشتریان شامل کلیه اصناف سطح شهر شامل سوپر مارکت ها، رستورانها، هتل ها و … هستند که کالاهای خود را از دسته اول تامین می نمایند. با توجه به اینکه تاکنون سامانه و بانک اطلاعاتی منسجم و قوی جهت ارتباط بین این دو دسته از مشتریان در ایران وجود نداشته، لذا ویزیتان این سامانه را راه اندازی نموده و به عنوان یک واسطه بین تامین کننده ها و خریداران پل ارتباطی را ایجاد نموده است. در این سامانه تامین کننده میتواند کلیه کالاهای خود را به عنوان آگهی در نرم افزار ویزیتان ثبت نماید و از طرفی کلیه اصناف سطح شهر به صورت آنلاین و در هر لحظه از شبانه روز و در هر مکانی از طریق گوشی همراه خود سفارش خود را با کمترین قیمت خرید و برای تامین کننده ارسال کرده و کالای سفارش داده خود را درب مغازه از تامین کننده تحویل بگیرند.
از جمله مزایای ویزیتان برای تامین کننده ها میتوان به کاهش هزینه های تحقیقات بازار و سایر هزینه های مرتبط، کمک به برنامه ریزی بهینه جهت ورود و توسعه بازار، افزایش فروش، افزایش تعداد مشتریان، افزایش عملکرد ویزیتورها و موزع ها، تعیین نقاط ضعف و قوت هر شرکت پخش در سطح شهر، کاهش رفت و آمدهای غیرضروری و تسریع در فرایند زمان تحویل کالا به خریدار اشاره نمود.
خدمات کاملا رایگان، خرید آنلاین با کمترین قیمت، صرفه جویی در زمان، امکان مقایسه کالاها از نظر قیمت و مشخصات، ارتباط آسان با تامین کننده و فروشندگان، خرید بدون واسطه کالا، دسترسی شبانه روزی به سامانه در هر زمان و هر مکان از جمله مزایای استفاده از ویزیتان برای اصناف و فروشگاه های سطح شهر میباشد.

  • ویزیتان منجر به مدیریت بهینه و کارامد میشود
  • ویزیتان دستیابی با تارگت های مشخص شده را آسان می نماید
  • ویزیتان برنامه ریزی بازار را به شما نشان میدهد
  • ویزیتان مدیریت پرسنل را به راحتی امکان پذیر می کند

تیم متخصص ما

مدیر و موسس ویزیتان

الیاس رمضانی پور

معاونت مالی

سید احسان یثربی

کارشناس پشتیبانی مشتریان

راضیه رجبی

کارشناس پشتیبانی تأمین کنندگان

راحله آرزومند

برنامه نویس بکند

محمد بای

برنامه نویس بکند

امیر محمد سنجری

برنامه نویس بکند

مسعود مؤذنی

برنامه نویس فرانت

رسول رسولی نژاد

برنامه نویس فرانت

محمد خطیب

image

برنامه نویس فرانت

حسینی

کارشناس GIS

زهرا رجبی

کارشناس GIS

لیلا چاوشان

image

کارشناس نصب

مهدی عامل

image

کارشناس نصب

علی اکبر یثربی

توانایی های ما

چرا ویزیتان ؟

خدمات ویژه برای فروشندگان و خریداران دلیل اصلی انتخاب ویزیتان می باشد.

92%

ثبت هوشمند سفارش کالا

96%

ارتباط آسان با فروشندگان کالا

90%

مشاهده محصولات دارای تخفیف

98%

ارائه بروزترین اطلاعات مشتریان