قوانین و مقررات

از شما کاربر گرامی برای مراجعه به این صفحه و مطالعه ضوابط و قوانین ویزیتان تشکر می کنیم. کلیه ضوابط، شرایط و قوانین ذکر شده از این صفحه برای تمامی بخش‌ها، زیرمجموعه‌ها، نرم افزار موبایل، روبات تلگرام و تمامی صفحات اینترنتی مرتبط با وبسایت اعمال می شود. فرض اولیه بر این است که شما قبل از استفاده از وب سایت و خدمات آن به این صفحه مراجعه و تمامی موارد ذکر شده را مطالعه نموده اید. در نظر داشته باشید این قوانین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده می باشد. قوانین نوشته شده در این صفحه ممکن است در طول زمان تغییر کنند، در صورتی که در شبکه های اجتماعی، خبرنامه عضو می باشید به صورت خودکار از تغییرات مطلع خواهید شد. اما کاربران باید در طول دوره های زمانی مختلف به این صفحه مراجعه و ضوابط و قوانین را طبق آخرین تغییرات مطالعه و نسبت به رعایت آنها اقدام نمایند.

اصطلاحات و تعاریف

ویزیتان: ویزیتان یک سامانه و نرم افزار کاربردی آنلاین است که ارائه دهنده اطلاعات مکانی و توصیفی و سفارشات اصناف هدف برای فروشندگان و توزیع کنندگان کالاهای مجاز بوده و امکان بازدید و ارتباط آنلاین بین فروشندگان و خریداران کالاهای مجاز و نیز ثبت هوشمند سفارش کالا را میسر می سازد. ارائه خدمات متنوع دیگر از قبیل انتشار آگهی های تبلیغاتی کالاها، سیستم ردیابی ویزیتورها، راننده ها و سایر پرسنل، نقشه های بروز شهری، قابلیت ایجاد و مدیریت باشگاه مشتریان، مسیریابی، امتیازدهی، ثبت نظر و استفاده همزمان از چند مرجع نقشه از جمله امکانات ویژه سامانه ویزیتان میباشد.

کاربر: شخص حقیقی یا حقوقی استفاده کننده از نرم افزار ویزیتان میباشد که میتواند در قالب مدیران اصناف، مدیران شرکت های پخش و یا اشخاص عمومی از خدمات نرم افزار بهره مند گردد.

کیف پول: مبلغی است که کاربران در حساب کاربری خود به صورت هزینه ی آبونمان و نیز بصورت هزینه ی دریافت اطلاعات و سفارشات اصناف به منظور استفاده از خدمات نرم افزار ویزیتان باید بپردازند.

 حساب کاربری و شماره اشتراک: حسابی است که شخص برای استفاده از خدمات ویزیتان در اپلیکیشن ویزیتان اطلاعات خود را ثبت کرده و در بین عموم کاربران با شماره اشتراک اختصاص یافته معرفی میگردد.

قوانین و مقررات:

 • با توجه به اینکه اطلاعات اصناف شهر دائم در حال تغییرات بوده لذا مجموعه ویزیتان هیچ تعهدی در بروز و کامل بودن اطلاعات اصناف سطح شهر را در هر لحظه نداشته و صحت و دقت اطلاعات خود را ۹۱ درصد اعلام میدارد. شایان ذکر است که تمامی اعضای تیم ویزیتان تلاش خود را در جهت بالابردن سطح دقت و صحت و بروزبودن اطلاعات اصناف شهر طی دوره های زمانی مختلف انجام خواهند داد.
 • کاربر متعهد میگردد مبلغی که در ازای خرید اشتراک از سامانه ویزیتان می پردازد صرفاً برای دوره زمانی انتخاب شده میباشد و پس از پایان دوره زمانی انتخابی می بایست نسبت به تمدید اشتراک خود و پرداخت مبلغ دوره جدید اقدام نماید.
 • امکانات و خدمات قابل ارائه ویزیتان به کاربران صرفاً بر اساس سطح دسترسی های خریداری شده میباشد و چنانچه به سرویس جدیدتر و یا تمدید اشتراک نیاز داشته باشند می بایست نسبت به پرداخت مبلغ مازاد بر مبلغ پرداختی اولیه اقدام نمایند.
 • با توجه به اینکه نرم افزار ویزیتان برای اولین بار است که در ایران اجرایی شده است لذا امکان رخداد اختلال در اپلیکشین وجود خواهد داشت بنابراین کاربران می بایست نسبت به این موضوع صبر و بردباری داشته باشند. بدیهی است چنانچه اختلالی در نرم افزار رخ دهد مجموعه ویزیتان تمام تلاش خود را خواهد نمود تا در اسرع وقت نسبت به رفع آن اقدام نماید و از طرفی مدت زمانی که سیستم دچار اختلال بوده را به مدت زمان اشتراک کاربران اضافه نموده تا کاربران عزیز رضایت کافی از نرم افزار را داشته باشند.
 • کاربر موظف به حفظ اسرار و اطلاعات کاربران سامانه ویزیتان می­باشد و حق هرگونه به اشتراک گذاری اطلاعات کاربران را درجاهای دیگر و یا افراد دیگر نخواهد داشت.
 • کاربر موظف است نسبت به حفظ اطلاعات حساب کاربری خود اقدام نماید و از واگذاری اطلاعات حساب کاربری خود به هر شخص حقیقی و حقوقی دیگری خودداری نماید، بدیهی است در صورت مشاهده تخلف اشتراک کاربر مسدود خواهد شد و کاربر حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.
 • کاربر موظف به رعایت حقوق شهروندی و آداب اخلاقی اجتماعی مذهبی جمهوری اسلامی ایران می باشد و از ایجاد مزاحمت برای هریک از کاربران سامانه ویزیتان خودداری نماید، در صورتیکه خلاف این موضوع ثابت گردد اشتراک کاربر مسدود شده و کاربر حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.
 • کاربر متعهد می گردد مشخصات، شماره تماس و آدرس کاربرانی را که از طریق نرم افزار ویزیتان به وی معرفی شده اند، را صرفاً جهت توسعه بازار خود استفاده نماید و از هرگونه سوء استفاده احتمالی خودداری نماید.
 • در صورت بروز هرگونه درگیری و مشاجره با کاربران سامانه ویزیتان، مجموعه ویزیتان هیچگونه مسئولیت حقوقی و کیفری نخواهد داشت و کلیه عواقب درگیری و مشاجره به عهده کاربر خواهد بود.
 • کاربر متعهد میگردد که هیچگونه ادعای حقوقی نسبت به سرویسها و خدمات ویزیتان در هیچ زمینه ای را نخواهد داشت.
 • کاربر متعهد میگردد اطلاعات خواسته شده حساب کاربری را به صورت صحیح و به‌ روز در نرم افزار وارد کنند و مسئولیت عدم صحت اطلاعات اعلام شده را بر عهده خواهد داشت.
 • کاربر متعهد می‌گردد که صرفاً با شماره همراه متعلق به خود نسبت به ثبت نام در نرم افزار ویزیتان اقدام نماید. در غیر این صورت کاربر در برابر شخص ذینفع شماره تلفن، تماماً مسئول بوده و مجموعه ویزیتان به محض آگاهی از این موضوع نسبت به مسدود سازی و لغو عضویت کاربر مذکور اقدام خواهد نمود.
 • مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهدۀ کاربران است. در صورت مفقود شدن یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر مذکور موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع مدیریت فنی ویزیتان برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی انجام نشده است، مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام می‌شود به عهدۀ وی خواهد بود.
 • کاربران حق ندارند به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهند یا حساب خود را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتقل کنند در صورت مشاهده تخلف اشتراک کاربر مسدود خواهد شد.
 • ممکن است بنا به مورد و حسب صلاحدید و تشخیص مجموعه ویزیتان، از کاربران درخواست اطلاعات تکمیلی، ارائه مدارک و یا اصلاح اطلاعات موجود گردد. در این صورت کاربر مورد درخواست، متعهد به ارائه اطلاعات و یا اصلاح اطلاعات درخواستی در مدت اعلام و درخواست شده از سوی ویزیتان خواهد بود. در غیر این صورت مجموعه ویزیتان می‌تواند حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارائه خدمات به کاربر مذکور خودداری کند.
 • کاربر موظف می‌باشد که از خدمات ویزیتان برای انجام هیچ فعالیت غیر‌قانونی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران یا خلاف شرع یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکند.
 • ویزیتان ممکن است در قبال امتیازهای کسب شده کاربران کدهای تخفیف به کاربران ارائه نماید که با وارد کردن این کدها در نرم‌افزار، درصدی از مبلغ خرید اشتراک و پورسانت سفارشات کاسته خواهد شد. نحوۀ ارائه این خدمات و تعیین مهلت استفاده از آن‌ها، منوط به تشخیص و صلاحدید مدیریت ویزیتان بوده و در صورت عدم تعلق کدهای مذکور، کاربر حق طرح هیچ‌گونه ادعا و اعتراضی را در این خصوص نخواهد داشت.
 • اعتباری که در کیف پول هر حساب کاربری وجود دارد( مستقل از کد تخفیف ویزیتان) فقط برای استفاده از خدمات ویزیتان قابل استفاده است و به هیچ عنوان قابل استرداد نخواهد بود.
 • مسئولیت تأمین اینترنت و سخت‌افزار لازم و همچنین پرداخت هزینه‌های مربوط به آن‌ها برای استفاده از خدمات ویزیتان به عهدۀ کاربران است.
 • مجموعه ویزیتان هیچ تعهدی نسبت به کیفیت و سلامت محصولات و کالاهای بارگذاری شده در سامانه را نداشته و فقط به عنوان پل ارتباطی و تبلیغاتی عمل نموده و مسئولیت کیفیت، سلامت و بهداشت محصولات به عهده خود کاربر میباشد.