سوالات متداول

از ما بپرسید

سوالات

آیا شما هم سوالی دارید؟

لطفا سؤالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، در فرم ذیل سوال خود را ارسال نمایید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول کاربران

ویزیتان چیست؟

ویزیتان ( ویزیت آنلاین ) اولین سامانه هوشمند مدیریت و ویزیت آنلاین مشتریان در ایران میباشدکه با بکارگیری دانش روز دنیا مبتنی بر تکنولوژی های GIS و  IT و  بهره گیری از تجربیات گرانقدر متخصصین بومی با هدف رفع مشکلات و موانع توزیع کنندگان کالا و  شرکت های پخش و بهره وری و سودآوری هر چه بیشتر این شرکت ها طراحی شده است.

ویزیتان اطلاعات چه اصنافی را پوشش می دهد؟

در حال حاضر ویزیتان اطلاعات صنفی هایی از قبیل: سوپر مارکت، هایپر مارکت، فروشگاه مواد غذایی، دکه، بوفه، برنج و حبوبات، پروتئینی، خشکبار، شوینده بهداشتی، غذا، قنادی، لبنیاتی و هتل را مورد پوشش قرار می دهد و به زودی اصناف دیگر هم به این دسته ها اضافه خواهد شد.

آیا نرم افزار ویزیتان برای تبلت و کامپیوتر هم قابل استفاده است؟

بله نرم افزار ویزیتان بر روی گوشی های موبایل، تبلت و کامپیوتر قابل استفاده میباشد.

نرم افزار ویزیتان چه اطلاعاتی را درباره اصناف ارائه می دهد؟

اطلاعاتی از قبیل نوع گروه صنفی، نام مدیر صنف، آدرس، شماره تماس، عکس از نمای روبروی مغازه و موقعیت صنف در محله و منطقه شهر را ارائه می دهد.

داده های ویزیتان با داده های موجود در شرکت های پخش چه تفاوتی دارد؟

داده های موجود در شرکت های پخش به صورت توصیفی و در قالب فایل اکسل می باشد. در صورتی که در سامانه ویزیتان داده ها علاوه بر اینکه به صورت توصیفی ارائه می شود به صورت مکانی بر روی نقشه قابل استفاده بوده و نیز هر صنف دارای تصویر بوده که مدیران فروش میتوانند براحتی گروه هر صنف را شناسایی نمایند.

بروزرسانی داده های ویزیتان به چه صورت است؟

داده های ویزیتان در حال حاضر در دوره های سه ماهه توسط کارشناسان به صورت میدانی بروزرسانی میگردند. ضمن اینکه داده ها توسط خود شرکت های پخش نیز قابل بروزرسانی میباشد.

خدمات مجموعه ویزیتان شامل چه مواردی می شود؟

خدمات ویزیتان در حال حاضر شامل: ارائه آنلاین اطلاعات مشتریان بر روی نقشه در قالب وب و اندروید، ارائه نقشه های بروز شهری، مشاوره خصوصی و تحلیل بازار، ارائه سامانه ردیابی و مانیتورینگ پرسنل، تبلیغات پیامکی هدفمند، ارتباط از طریق سامانه چت ویزیتان، فروش آنلاین کالا، ثبت آنلاین فاکتور و بازاریابی آنلاین می باشد.  و در آینده ای نزدیک این خدمات به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت.

ویزیتان چه نقشی در کنترل هزینه های شرکت های پخش ایفا می نماید؟

ویزیتان با ارائه داده های بروز مشتریان در بازار منجربه برنامه ریزی موثر و آسان شده و باعث می شود از صرف بسیاری از هزینه های اضافی از قبیل: جمع آوری دیتا، تحقیقات بازار، اخذ نیروی انسانی مازاد، حمل و نقل های غیر ضروری جلوگیری به عمل آورده و نیز با بازاریابی تلفنی از صرف هزینه های بازاریابی میدانی تا حدودی کاسته و در نهایت منجربه کاهش هزینه­ها می شود.

اطلاعات سامانه ویزیتان از چه منابعی تهیه شده است؟

اطلاعات سامانه ویزیتان توسط کارشناسان شهرسازی، نقشه برداری و GIS به روش میدانی برداشت شده و بعد از صحت سنجی در GIS  جهت استفاده مشتریان بر روی سامانه بارگذاری شده است.

تفاوت ویزیتان با داده های گوگل چیست؟

داده های گوگل مپ ناقص، قدیمی و دارای خطا بوده در حالی که در سامانه ویزیتان اطلاعات بروز و تقریبا کامل بوده و از دقت بالایی برخوردار است. ضمن اینکه در ویزیتان شما امکان استفاده همزمان از چند نوع مرجع نقشه از قبیل OSM، Google Map، Google Sattelite  و نقشه سفارشی ویزیتان را دارید.

صحت اطلاعات در سامانه ویزیتان چقدر است؟

صحت اطلاعات در سامانه ویزیتان بالای ۹۱ درصد می باشد و با توجه به خطاهای انسانی هنگام جمع آوری و صحت سنجی اطلاعات ممکن است تا ۹ درصد خطا در داده ها وجود داشته باشد.

ویزیتان برای چه استانها و شهرستانهایی قابل استفاده است؟

در حال حاضر ویزیتان در استان خراسان رضوی و شهرهای مشهد، شاندیز، طرقبه، گلبهار و چناران فعال بوده و به زودی برای کلیه شهرهای استان خراسان رضوی و نیز کل ایران آغاز می نماید.

تعرفه های استفاده از سامانه ویزیتان چقدر است؟

تعرفه های استفاده از خدمات ویزیتان بسته به نوع دسترسی های قابل استفاده ( اصناف انتخابی، دسترسی به نوع اطلاعات، مدت زمان اشتراک و شهرهای انتخابی)  از ۵۰۰ هزار تومان شروع و متغیر میباشد.

آیا اشتراک رایگان برای نرم افزار ویزیتان ارائه میشود؟

بله در حال حاضر اشتراک رایگان چند روزه برای ۳ گروه صنفی قابل فعال شدن میباشد.

چه تعداد سوپر مارکت و هایپر مارکت در هر شهر در سامانه ویزیتان ثبت شده است؟

آمار و اطلاعات مربوط به صنف ها در بخش گزارشات آماری موجود در سایت ویزیتان ( www.visiton.ir) قابل مشاهده میباشد.